Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RPL009210
Isbn: W7714.000.84166S-330
6.190 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 1.900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиамид.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 195333_GN
2.690 МКД
Заштеда -29%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2521ET2916-3414
12.803 МКД
Заштеда -30%
18.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273521-23
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW11840-L2Z
12.190 МКД
Заштеда -30%
17.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011600
8.790 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 193617_GN
2.190 МКД
Заштеда -51%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 24591-0002
1.797 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL