Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 72334-0558
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 77% Памук 22% Полиестер 1% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010887A-5MB
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008365
12.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010887A-5IC
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A0289509A36-02
15.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009932
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2836548-17
2.250 МКД
Заштеда -50%
4.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 16365-0084
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL