Барај
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: M5010142A-3SO
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 85% Полиестер 15% Најлон

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM10061-S00
9.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M1228DT2683-7201
12.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58