Барај
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
MANGO

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 87087627-83
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 73% Полиамид 27% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ GSS009754
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ GSS009256
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ GSS009254
2.590 МКД
Големина
XS
S
M
L