Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 5667824-99
1.590 МКД
1.590 МКД
1.113 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 70
  85
 • 75
  90
 • 80
  95
 • 85
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали TRIANGULAR
Состав 88% ПОЛИАМИД 12% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5691531-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5691535-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027767-96
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027771-96
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4037502-99
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667821-99
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667832-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657716-96
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027747-96
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5057045-96
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
1
85
90
95
1.590 МКД
1.590 МКД
1.113 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст
2
1