Барај
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 3549674-01
1.669 МКД
1.669 МКД
1.335 МКД
Заштеда: 334 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 85
  *
 • 90
  *
 • 95
  *
 • 100
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90% Полиамид 10% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919743-76
1.463 МКД
Заштеда -20%
1.829 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029356-23
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029364-76
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029720-72
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029747-72
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919611-69
1.463 МКД
Заштеда -20%
1.829 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919603-01
1.463 МКД
Заштеда -20%
1.829 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029895-72
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029879-91
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029801-70
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029763-93
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4349083-96
1.111 МКД
Заштеда -20%
1.389 МКД
Големина
85
90
95
100