Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУТРОЛА
ФУТРОЛА
ФУТРОЛА
ФУТРОЛА
ФУТРОЛА
ФУТРОЛА
MANGO

ФУТРОЛА

Шифра на артикл: 37084058-99
Šifra proizvođača: 37084058
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУТРОЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Рециклиран полиестер Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara