Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: G4GGK71 7247Z P7PT
0 МКД
14.190 МКД
14.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПАМУК 34% ПОЛИАМИД 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK06 Z2V62 G7P4
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222230_BL
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222614_BL
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222231_BL
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221624_BL
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040352-52
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070340-53
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010279-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77030336-53
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5547408-19
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4927028-19
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957303-17
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
0 МКД
14.190 МКД
14.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1