Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67087118-43
Šifra proizvođača: 67087118
5.990 МКД
5.990 МКД
4.792 МКД
Заштеда: 1.198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ВИСКОЗА 45% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221746_LM
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000368-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070342-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009257-43
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040358-43
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018650-43
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67008652-39
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009256-46
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009255-43
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957305-96
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957261-26
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957252-96
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
5.990 МКД
5.990 МКД
4.792 МКД
Заштеда: 1.198 МКД
Извести ме за попуст
2
1