Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67057119-81
Šifra proizvođača: 67057119
5.990 МКД
5.990 МКД
4.792 МКД
Заштеда: 1.198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ВИСКОЗА 45% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070345-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77060343-82
2.290 МКД
Големина
S
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010281-81
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010369-87
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77020380-88
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000381-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77050345-85
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77080337-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010375-80
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77050374-80
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477735-58
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219310_FU
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
5.990 МКД
5.990 МКД
4.792 МКД
Заштеда: 1.198 МКД
Извести ме за попуст
2
1