Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67027129-43
Šifra proizvođača: 67027129
2.990 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ЛЕН 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221746_LM
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000368-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070342-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009257-43
4.990 МКД
Заштеда -33%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040358-43
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018650-43
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67008652-39
2.390 МКД
Заштеда -32%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009256-46
4.990 МКД
Заштеда -33%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009255-43
4.990 МКД
Заштеда -38%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957305-96
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957261-26
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957252-96
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
2.990 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
2
1