Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GW4GK79 WF1T2 P7OZ
0 МКД
8.590 МКД
6.872 МКД
Заштеда: 1.718 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK0L WFVI2 P7NG
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
2
4
6
8
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477735-58
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219310_FU
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057119-81
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017130-88
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4367480-73
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011595A-1ZP
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223205-0LA
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037928-87
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514521 664
5.272 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50512904 664
10.552 МКД
Заштеда -20%
13.190 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK62 KBSQ0 P7OZ
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
8.590 МКД
6.872 МКД
Заштеда: 1.718 МКД
Извести ме за попуст
2
1