Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DSA129290IEAV-72S
0 МКД
14.690 МКД
11.752 МКД
Заштеда: 2.938 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав BODY 100%COTTON+SKIRT 100%VISCOSE-RAYON

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018649-07
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957557-53
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957559-56
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957306-50
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957569-50
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957260-50
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957262-07
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057135-07
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017148-09
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077115-07
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4927031-58
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK24 Z3E60 A117
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
14.690 МКД
11.752 МКД
Заштеда: 2.938 МКД
Извести ме за попуст
2
1