Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DSA094630DLAX-8FN
0 МКД
20.890 МКД
16.712 МКД
Заштеда: 4.178 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ВИСКОЗА 17% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67028645-02
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67935738-02
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086334-02
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018648-01
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957305-96
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957252-96
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219366_EC
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67937129-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67067122-02
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057120-01
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67048644-02
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67028642-02
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
20.890 МКД
16.712 МКД
Заштеда: 4.178 МКД
Извести ме за попуст
2
1