Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 220416_FU
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЛИОЦЕЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057119-81
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017130-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011595A-1ZP
3.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223205-0LA
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037928-87
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514521 664
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK62 KBSQ0 P7OZ
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK82 WG4D2 P7NG
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK79 WF1T2 P7OZ
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1