Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: G4GGK90 5783Z F62L
0 МКД
13.590 МКД
13.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 87% ВИСКОЗА 7% МЕТАЛ 6% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4447717-98
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477734-98
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220403_BM
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221766_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222027_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077139-37
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220413_BM
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220589_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957251-77
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957552-57
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK24 Z3E60 F3F9
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK26 WCWF2 P55D
13.590 МКД
Големина
2
4
6
8
0 МКД
13.590 МКД
13.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1