Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DG24SWVW12-7002
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009238-20
4.990 МКД
Големина
XS
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011635A-2JM
3.990 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVW01-1000
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK30 KC7H2 G6S1
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3GK85 WD8G2 G3H5
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK20 Z2YN2 F33Y
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1