Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DG24SWVK09-1000
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ВИСКОЗА 15% ПОЛИАМИД 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67028645-02
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67935738-02
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086334-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018648-01
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219366_EC
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67937129-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67067122-02
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057120-01
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67048644-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67028642-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027130-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027127-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL