Барај
%
×
Forever denim with replay
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
CALVIN KLEIN JEANS

ФУСТАН

Шифра на артикл: CKJ20J223041-LFU
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 78% ЛИОЦЕЛ 22% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027139-40
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017113-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67016340-43
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK68 Z2YJ2 G831
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK30 KC7H2 G9D5
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GV4GK04 Z3CC0 G8FZ
4.290 МКД
Големина
XS/S
M/L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67060421-42
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074061-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070456-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67082530-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK35 Z3C71 G831
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1