Барај
%
×
Geox - step out in style
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
WOMEN'SECRET

ФУСТАН

Шифра на артикл: 5547391-96
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219886_BG
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67065742-07
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-06
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957247-50
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017113-07
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67065756-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9074 {23587}893
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074050-07
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67055742-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9085 {84932}225
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK89 K7UW2 A117
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GV4GK03 KBCO2 G1L9
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1