Барај
ФУСТАН
CALVIN KLEIN JEANS

ФУСТАН

Шифра на артикл: CKJ20J223049-TF6
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 74% ВИСКОЗА 22% ПОЛИАМИД 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477735-58
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219310_FU
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057119-81
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017130-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4367480-73
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011595A-1ZP
3.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223205-0LA
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037928-87
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514521 664
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK62 KBSQ0 P7OZ
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK82 WG4D2 P7NG
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK79 WF1T2 P7OZ
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1