Барај
%
×
Live in LEVIS
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67050474-52
Šifra proizvođača: 67050474
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ВЕЗ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK03 D5B42 EAMD
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67028644-52
2.490 МКД
Големина
XS
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037149-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50510442 467
13.190 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK63 D4LT0 HSRF
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK28 KBPZ0 A72U
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVW49-5032
11.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWMW23-5010
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027148-50
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037134-50
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957546-13
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957246-10
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1