Барај
%
×
Forever denim with replay
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67082530-81
Šifra proizvođača: 67082530
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 85% ВИСКОЗА 15% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037928-87
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514521 664
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK62 KBSQ0 P7OZ
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK82 WG4D2 P7NG
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK79 WF1T2 P7OZ
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220416_FU
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67016341-87
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK0F K3PP0 A604
6.790 МКД
Големина
2
4
6
8
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3GK85 WD8G2 P7NG
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67046339-85
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67035743-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK37 WE550 P7NG
13.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1