Барај
%
×
Forever denim with replay
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67022533-05
Šifra proizvođača: 67022533

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ВИСКОЗА 55% ЛЕН ПОСТАВА: 100% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219886_BG
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK20 KC760 G1M5
11.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK0Z KC790 G1M5
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67065742-07
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-06
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957247-50
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017113-07
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67065756-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9074 {23587}893
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074050-07
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67055742-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9085 {84932}225
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L