Барај
%
×
Geox - step out in style
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 57062001-85
Šifra proizvođača: 57062001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 93% ВИСКОЗА 07% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67016341-87
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3GK85 WD8G2 P7NG
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67046339-85
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67035743-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK37 WE550 P7NG
13.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223049-TF6
8.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK69 KC7M0 G65Y
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090417-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67082530-81
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9079 {23650P}367
8.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M