Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
SUPER DRY

ФУСТАН

Шифра на артикл: SDW8011152A-YEQ
Провери достапност
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 35% АЛПАКА 35% ВОЛНА 27% НАЈЛОН 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086334-70
2.490 МКД
Големина
XS
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074031-78
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67096334-70
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5547386-61
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957535-69
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074070-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67022534-70
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67092528-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67052535-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67042531-70
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011367A-9MF
5.590 МКД
Големина
8
12
10
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK08 WCWF2 P54Q
10.990 МКД
Големина
L
M
S
XS