Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37037731-89
Šifra proizvođača: 37037731
1.990 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 1.099 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93% Памук 04% Лиоцел 03% Метал Постава: 100% Памук

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 1.099 МКД
Извести ме за попуст
2
1