Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37097756-05
Šifra proizvođača: 37097756
4.990 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 2.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 84% Акрил 10% Полиамид 06% Полиестер

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 2.300 МКД
Извести ме за попуст
2
1