Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37048260-43
Šifra proizvođača: 37048260
4.990 МКД
4.990 МКД
1.497 МКД
Заштеда: 3.493 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223041-LFU
8.090 МКД
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67060421-42
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074061-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070456-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67082530-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK35 Z3C71 G831
7.990 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090460-49
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090419-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070418-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK44 Z3C90 G831
8.590 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7956577-23
893 МКД
Заштеда -68%
1.116 МКД
2.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42