Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS013523
Isbn: J2BK00Z3220-JBLK
3.690 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 8 Години
  8 Години
 • 10 Години
  10 Години
 • 12 Години
  12 Години
 • 14 Години
  14 Години
 • 16 Години
  16 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Полиамид 9% Вискоза 6% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37085814-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095939-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37005628-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065821-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095938-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065827-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065945-99
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095821-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37055946-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37065965-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37951302-99
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011166A-02A
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL