Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8959242-20
1.499 МКД
1.499 МКД
1.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 99% ПОЛИЕСТЕР 1% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVW52-9019
6.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N1DJ0940000-Z05
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959516-20
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009588
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVWAM-9019
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL