Барај
%
×
Okaidi new collection
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
BOSS

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 50514994-430
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 3334
  3334
 • 3434
  3434
 • 3634
  3634
 • 3534
  3534
 • 3832
  3832
 • 3632
  3632
 • 3432
  3432
 • 3332
  3332
 • 3234
  3234
 • 3232
  3232
 • 3532
  3532
 • 3132
  3132
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН