Барај
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
SPRINGFIELD

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 1757528-14
2.990 МКД
2.990 МКД
2.093 МКД
Заштеда: 897 МКД
Провери достапност
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 99% ПАМУК 1% ЕЛАСТИН