Барај
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
BOSS

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 50506741-434
11.490 МКД
11.490 МКД
11.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 3330
  3330
 • 3430
  3430
 • 3134
  3134
 • 3334
  3334
 • 3434
  3434
 • 3534
  3534
 • 4032
  4032
 • 3832
  3832
 • 3632
  3632
 • 3432
  3432
 • 3332
  3332
 • 3232
  3232
 • 3532
  3532
 • 3230
  3230
 • 3132
  3132
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% ПАМУК 8% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН