Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
BOSS

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 50508402-423
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 3330
  3330
 • 3430
  3430
 • 3134
  3134
 • 3334
  3334
 • 3434
  3434
 • 3231
  3231
 • 3832
  3832
 • 3632
  3632
 • 3432
  3432
 • 3332
  3332
 • 3234
  3234
 • 3232
  3232
 • 3532
  3532
 • 3132
  3132
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 79% ПАМУК 20% РЕЦИКЛИРА ПАМУК 1% ЕЛАСТИН