Барај
%
×
Forever denim with replay
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
SPRINGFIELD

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 6836221-94

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67004031-95
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67030674-TU
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6847382-42
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW2YA21 D4QD2 AUGR
5.990 МКД
Големина
25_029
26_029
27_029
28_029
29_029
30_029
31_029
29_027
26_027
28_027
30_027
25_027
27_027
31_027