Барај
%
×
Forever denim with replay
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: LV18759-0032
Провери достапност
 • 3332
  3332
 • 2430
  2430
 • 2530
  2530
 • 2630
  2630
 • 2730
  2730
 • 2830
  2830
 • 2930
  2930
 • 3030
  3030
 • 3130
  3130
 • 3232
  3232
 • 3230
  3230
 • 3132
  3132
 • 3032
  3032
 • 2932
  2932
 • 2832
  2832
 • 2732
  2732
 • 2632
  2632
 • 2532
  2532
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Детали 725
Состав 62% ПАМУК/28% ВИСКОЗА/8% ЕЛАСТОМУЛТИЕСТЕР/2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ MS6L1JJ2940800-G24
6.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6847383-01
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6827051-01
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6847382-01
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4RA0P D2QU1 BFIN
8.590 МКД
Големина
26_034
28_034
29_034
25_034
27_034
30_034
31_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4RA0A D59I1 FLRQ
7.990 МКД
Големина
26_034
27_034
28_034
31_032
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67010269-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67080469-99
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67010264-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67020263-99
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW2YA99 D4PZ1 CBL1
5.990 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
30_030
31_030