Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS013877
Isbn: W2BA08D4K30-BLUV
8.790 МКД
4.395 МКД
3.956 МКД
Заштеда: 4.834 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2832
  2832
 • 2932
  2932
 • 3032
  3032
 • 2532
  2532
 • 2632
  2632
 • 2732
  2732
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 77% Памук 22% Лиоцел 1% Еластин

Trenutno nema komentara
8.790 МКД
4.395 МКД
3.956 МКД
Заштеда: 4.834 МКД
Извести ме за попуст
2
1