Барај
%
×
Okaidi new collection
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GW2YA99 D4PZ1 CBL1
Isbn: W2YA99D4PZ1-CBL1
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2530
  2530
 • 2630
  2630
 • 2730
  2730
 • 2830
  2830
 • 2930
  2930
 • 3030
  3030
 • 3130
  3130
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 92% ПАМУК 6% ЕЛАСТОМУЛТИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ MS6L1JJ2940800-G24
6.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67050291-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA495 {103 09}098
7.390 МКД
Големина
28_028
29_030
29_028
27_030
30_030
25_030
28_030
25_028
26_028
26_030
27_028
30_028
31_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA516 {527 667}098
8.590 МКД
Големина
2830
2930
3030
3130
30_028
29_028
28_028
31_028
25_028
26_028
27_028
2730
2630
26_030
27_030
28_030
29_030
30_030
31_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67040317-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4RA0P D2QU1 BFIN
8.590 МКД
Големина
26_034
28_034
29_034
25_034
27_034
30_034
31_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67010347-TN
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67010269-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67040315-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
48
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1