М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
М.ФАРМЕРКИ
CALVIN KLEIN

М.ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: J30J314351-1AA32
8.590 МКД
8.590 МКД
6.870 МКД
Заштеда: 1.720 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3432
  *
 • 3832
  *
 • 3332
  *
 • 3132
  *
 • 3232
  *
 • 3632
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J30J314614-1AA32
6.070 МКД
Заштеда -20%
7.590 МКД
Големина
3132
3232
3334
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J30J315351-1BY32
6.070 МКД
Заштеда -20%
7.590 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J30J314346-1BJ32
5.590 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
3832
3432
3332
3632
3232
3132
string(0) ""
string(0) ""