Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 37077707-45
Šifra proizvođača: 37077707
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТИРКИЗНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Памук Постава: 55% Полиестер 45% Вискоза

Trenutno nema komentara