Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
DESIGUAL

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 22WAIA27-2000
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 38%ПОЛИАМИД 37%ПОЛИЕСТЕР 14%АКРИЛ 7%CV 2%ПАМУК 2%ВОЛНА


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67074034-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67051009-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 8277622-01
3.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GV4RL01 WFYE2 JBLK
9.190 МКД
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GW4RN21 WFWR0 JBLK
9.190 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67092908-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL