Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
HUGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 50474653-960
19.290 МКД
19.290 МКД
19.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XXL
    XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полистер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0954280-20
2.303 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 50472861-308
12.490 МКД
Големина
48
50
52
54