Барај
%
×
Forever denim with replay
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
DIESEL

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: DSA07122 0HMAC 42A
0 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 82% ПОЛИЕСТЕР 18% ЕЛАСТИН

0 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1