Барај
%
×
Forever denim with replay
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
DIESEL

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: DSA07122 0AJIZ 9XX
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 78% НАЈЛОН 22% ЕЛАСТИН

0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1