Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50506028-404
27.990 МКД
27.990 МКД
22.392 МКД
Заштеда: 5.598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SS175614-6865
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67044439-56
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDM0DM17982-C1G
9.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}498
10.872 МКД
Заштеда -20%
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8380 {84768}271
12.312 МКД
Заштеда -20%
15.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}498
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50511715-404
15.992 МКД
Заштеда -20%
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-10
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957610-10
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487125-10
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50505162-404
15.992 МКД
Заштеда -20%
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
27.990 МКД
27.990 МКД
22.392 МКД
Заштеда: 5.598 МКД
Извести ме за попуст
2
1