Барај
ЏЕМПЕР
CALVIN KLEIN

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: J30J320859-L7E
7.090 МКД
7.090 МКД
4.963 МКД
Заштеда: 2.127 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ M6110293A-02A
3.003 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ M6110289A-02A
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475152-001
14.243 МКД
Заштеда -25%
18.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475151-001
14.243 МКД
Заштеда -25%
18.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475143-001
11.243 МКД
Заштеда -25%
14.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475140-001
8.993 МКД
Заштеда -25%
11.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475127-001
9.743 МКД
Заштеда -25%
12.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50471789-002
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50477391-001
10.493 МКД
Заштеда -25%
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50477383-001
8.993 МКД
Заштеда -25%
11.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50477379-001
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50477350-001
14.243 МКД
Заштеда -25%
18.990 МКД