Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: W6110419A-MME
4.590 МКД
2.295 МКД
2.295 МКД
Заштеда: 2.295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% АКРИЛ 20% ПОЛИЕСТЕР 8% ПОЛИАМИД 5% ВОЛНА 5% АЛПАКА 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
4.590 МКД
2.295 МКД
2.295 МКД
Заштеда: 2.295 МКД
Извести ме за попуст
2
1