Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67027136-88
Šifra proizvođača: 67027136
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 67% ПАМУК 33% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67067127-81
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 217478_PK
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 216780_FU
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 216465_FU
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67090465-87
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1