Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 17067879-07
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 66% Акрил 25% Полиестер 07% Волна 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37062502-50
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37062502-56
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37062502-81
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27013264-05
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-50
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-81
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-91
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-02
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27031127-52
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27021127-91
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27061106-07
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27061106-99
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14